Jak odstranim z počítače svoji meilovou adresu.Prodávám počítač a nejde mě zrušit adresa na přihlásit se trvale

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Při prodeji PC je zformátovat pevný disk (rychle nestačí) a pak nastartovat z LIVE CD, kde máte programm CClenaer a disk „přepsat“ náhodnými daty.

Postup
CCleaner > Čistič disku
Celý disk (všechna data budou smazány)
a zabezpečení minimálně DOD

Další odpovědi
mosoj

Copak je to za státní tajemství ta emailová adresa ? Pokud používáte poštovního klienta tak ho odinstalujte nebo smažte poštovní účty. Pokud máte email na serveru tak bych nic neřešil.

DDarent

Vymazat cookie

Hlada

Pokud prodáváte počítač neznámé osobě, tak raději důkladně přemažte disk, jak praví Michal Kole. Budete mít jistotu, že nikdo jiný nebude používat vámi zaplacené programy nebo nepoužije vaše fotky k nekalému účelu. Prosté smazání nestačí. Ze znalosti e-mailové adresy naopak žádné nebezpečí nehrozí.

RomanP

Odeber z počítače hadr a máš po starostech. Kup nový, nainstaluj tam jen wokna a zbytek ať si tam nasosne nový majitel