Ajík

jak odblokovat klavasnici ?

nejak jsem neco zmackla na klavesnici a ta ted vubec nereaguje … :D nevite jak to odbloknout ?

Nejlepší odpověď
brillant

zkusil bych win+L

Další odpovědi
Hykam

zkusil bych ještě jednou zmáčknout „něco“

cochee

Takovou funkci klávesnice neznám, je možné, že je to nějaká rozšířená klávesnice s různýma vychytávkama a jednou z „fíčurek“ je její zamykání. Pohledal bych na klávesách asi symboly odemčeného a/nebo zamčeného visacího zámečku.
Doplňuji:
A ještě je možná úplná prkotina – je kábel klávesnice tam, kde má být, v příslušném konektoru na PC?