LEONEK

Jak lze odblokovat tablet?

Syn si zablokoval tablet a to tím způsobem že dal několikrát špatné heslo a ted ho vůbec neví prosím poradte co s tím zda se to dá někal resetovat a jakým způsobem nebo co vůbec s tím děkuji všem Leo

Odpovědi
anonym

Zkus déle (min. 10 sekund) držet tlačítko pro spuštění. Pokud nebude reset a naběhne nabídka Power Off a podobně, zase drž déle Power Off a měl by naběhnout dotaz na Reset device, pak stačí tápnout na reset. Vrátí se do továrního nastavení, přijdeš o data a instalované aplikace. To je daň za zapomenuté heslo.

Jitka Pacovs

Prosím o radu, potřebuji odblokovat gesto u tabletu mám již zmíněnou tabulku a jsem na Power off ale nevím jak ji mám potvrdit. prosím o radu Děkuji.

Jitka Pacovs

Prosím o radu, potřebuji odblokovat gesto u tabletu mám již zmíněnou tabulku a jsem na Power off ale nevím jak ji mám potvrdit. prosím o radu Děkuji.