Jindraku

Jak obejdu blokování adsense reklam ?

Mám aktivní blokování reklam AdBlock. Přezto se ale Adsense reklama na tomto serveru zobrazuje. Jak jste toho docílili ?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Zřejmě není program na tento server odladěn – zřejmě používá jiný kód pro zobrazení.

Může to pracovat na dvojím principu.

1)implantuje se to do prohlížeče jako parser to znamená, že jakmile se načítá stránka tak čte kód a když narazí na adsence tak ten kód vymaže a pošle kód webu bez toho adsence.

  1. princip je v tom, že se bklokuje IP serveru adsence

Další odpovědi
arygnoc

Máte špatne nastavený adblock.
mne sa nezobrazuje ani jedna reklama.
stlačte ctrl+shift+w a vyberte skript, ktorý reklamu zobrazuje a hotovo.
Doplňuji:
sa ospravedlňujem, tá kombinácia je ctrl+shift+v.