petka.s

jak nemit predkus? da se to lecit

Doplňuji:
Hanku Zagorovie neznam :(

Nejlepší odpověď
www

Dá se to různými způsoby napravit, záleží ale na řadě dalších záležitostí.
Poněvadž zde není žádný stomatolog, můžeš se dozvědět pouze laické informace z netu.
Obrať se proto na stomatologa, prohlédne tě a doporučí řešení!

Další odpovědi
arygnoc

dá. Trvá to dlho.

ale pozrite napr. na Hanku Zagorovie – aká fešanda bola za mladi a s akým predkusom – a zbožňovali ju davy mladých mužov.

Kreama

No léčit.. prášky asi ne, ale třeba já taky měla předkus a začala jsem nosit rovnátka (na předkus), asi 3 roky, ale nosila jsem je jen na spaní. Ze začátku to byla hrůza, vůbec se s nimi nedalo spát, ale pak jsem si zvykla a předkus už nemám :)