Avatar uživatele
petka.s

Jak nemit menstruaci?

Zajímavá 0 před 1063 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Přece se učíte ve škole, co to znamená. Je to přirozené u vás, stejně jako u ostatních dívek

Nechcete mít děti, nebo opravdu věříte, jak jste reagovala na mou otázku, že děti přicházejí na svět tak, že si je koupíte na netu?

„Myslíte, že děti ještě věří, že je přinesl čáp? Nebo si spíš myslí, že si je rodiče objednali prostřednictvím internetu?“

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-ze-deti-jeste-veri-ze-je-prinesl-cap-nebo-si-spis-mysli-ze-si-je-rodice-objednali-prostrednictvim-internetu

Menses je známka toho, že se stáváte ženou a trvá asi 40 let.

Nemohu vám radit, protože to nepovažuji za vhodné. Co na to vaše maminka? Ona se s vámi zřejmě o dospívání nebaví, jak o tom svědčí některé vaše otázky.

Nebo byste stále chtěla být dítětem?

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
xiperio

3 způsoby.

  1. otěhotnět
  2. chirurgické přerušení
  3. tabletky na časové posunutí menstruace

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Alesh Nahlásit


Avatar uživatele
paul1

Já ji tedy nemám, jsem muž. Ale před časem jsem někde četl, že i muži mají nějaké příznaky přechodu jako i ženy. Možná jsou i nějaké příznaky menstruace i u mužů, spíše asi ne. Ale občas mívám takové divné projevy nálad, jako se vyskytují u menstruujících žen. Tak nevím Ti nevím Karle 😁.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Je to možné s určitým typem hormonální antikoncepce.
Není to nic moc prospěšného, pro ženský organismus.
Přibývá žen a dívek, pro které je HA naprosto nevhodná, až nebezpečná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Jen doplním xiperio, způsobů je mnohem více. Např. způsob „důkladná penetrace srdečních komor skrz naskrz“ (má mnoho variant). To pak nejen že nebudeš mít menstruaci, ale ani žádné jiné potíže (včetně těch MOZKOVÝCH). No neber to. ;) :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Existuje nějaká hormonální „léčba“ která tento problém řeší. Ale z toho co vím vřele nedoporučuji jakékoli zahrávání si s hormony. Zvláště u dospívajících. Také se může stát že v dospělosti do sebe budeš muset ládovat hormony aby nějaká menstruace vůbec byla – až budeš chtít. A to že budeš mít menstruaci pak stejně ještě nezaručí že vše bude natolik OK abys vůbec mohla otěhotnět.

Doporučuji konzultaci s gynekologem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Prostě já...

Kastrace

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Vydržet do přechodu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
annas

Jde o školačku. Podívejte se do jejího profilu na její dotazy. Neví, že jde o přirozený proces, nezná vůbec funkce svého těla atd.

Viz její odpověď na mou otázku.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-ze-deti-jeste-veri-ze-je-prinesl-cap-nebo-si-spis-mysli-ze-si-je-rodice-objednali-prostrednictvim-internetu

před 1062 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví