petka.s

Jak nemit menstruaci?

Nejlepší odpověď
annas

Přece se učíte ve škole, co to znamená. Je to přirozené u vás, stejně jako u ostatních dívek

Nechcete mít děti, nebo opravdu věříte, jak jste reagovala na mou otázku, že děti přicházejí na svět tak, že si je koupíte na netu?

„Myslíte, že děti ještě věří, že je přinesl čáp? Nebo si spíš myslí, že si je rodiče objednali prostřednictvím internetu?“

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-ze-deti-jeste-veri-ze-je-prinesl-cap-nebo-si-spis-mysli-ze-si-je-rodice-objednali-prostrednictvim-internetu

Menses je známka toho, že se stáváte ženou a trvá asi 40 let.

Nemohu vám radit, protože to nepovažuji za vhodné. Co na to vaše maminka? Ona se s vámi zřejmě o dospívání nebaví, jak o tom svědčí některé vaše otázky.

Nebo byste stále chtěla být dítětem?

Další odpovědi
xiperio

3 způsoby.

  1. otěhotnět
  2. chirurgické přerušení
  3. tabletky na časové posunutí menstruace

paul1

Já ji tedy nemám, jsem muž. Ale před časem jsem někde četl, že i muži mají nějaké příznaky přechodu jako i ženy. Možná jsou i nějaké příznaky menstruace i u mužů, spíše asi ne. Ale občas mívám takové divné projevy nálad, jako se vyskytují u menstruujících žen. Tak nevím Ti nevím Karle 😁.

da ny

Je to možné s určitým typem hormonální antikoncepce.
Není to nic moc prospěšného, pro ženský organismus.
Přibývá žen a dívek, pro které je HA naprosto nevhodná, až nebezpečná.

aliendrone

Jen doplním xiperio, způsobů je mnohem více. Např. způsob „důkladná penetrace srdečních komor skrz naskrz“ (má mnoho variant). To pak nejen že nebudeš mít menstruaci, ale ani žádné jiné potíže (včetně těch MOZKOVÝCH). No neber to. ;) :D

Dochy

Existuje nějaká hormonální „léčba“ která tento problém řeší. Ale z toho co vím vřele nedoporučuji jakékoli zahrávání si s hormony. Zvláště u dospívajících. Také se může stát že v dospělosti do sebe budeš muset ládovat hormony aby nějaká menstruace vůbec byla – až budeš chtít. A to že budeš mít menstruaci pak stejně ještě nezaručí že vše bude natolik OK abys vůbec mohla otěhotnět.

Doporučuji konzultaci s gynekologem.

Prostě já...

Kastrace

autacek

Vydržet do přechodu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

Jde o školačku. Podívejte se do jejího profilu na její dotazy. Neví, že jde o přirozený proces, nezná vůbec funkce svého těla atd.

Viz její odpověď na mou otázku.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-ze-deti-jeste-veri-ze-je-prinesl-cap-nebo-si-spis-mysli-ze-si-je-rodice-objednali-prostrednictvim-internetu