Tom 25

Jak popřát k narozeninám na FB někomu, kdo chybně uvedl svoje datum narození?

Když se dané datum se liší třeba o půl roku tak jestli to jde mu popřt na jeho skutečné narozeniny.

Nejlepší odpověď
gecco

WTF???
Buďto dotyčného znáš – a popřeješ ve správný čas…
Nebo jej neznáš – a vykachlíkuj se na nějaké přání k narozkám…
___
Pokud se chceš seznámit, prostě dones kytku (stejk, bonbón, kvítko, bramborák) – a (po)přej k dnešku…'
A pokud se seznámit nechceš, nechoď tam…
😉

Další odpovědi
ivzez

Proč si myslíš, že jde o chybu?
Neuvádět na Facebooku (na sociálních sítích)
skutečné datum narození je jedině rozumné.

Chceš-li mu/jí popřát na Facebooku, drž se toho
data, které tam uvedl/a (neprozrazuj skutečné datum).

Chceš-li mu/jí popřát „v reálu“,
popřej v den skutečných narozenin.

nyjono

Popřeješ mu stejně, jako by datum bylo správně.
Buď napíšeš zprávu, tu si přečte jen on, nebo písneš gratulaci na jeho stránku.
Obojí máš možnost, když ji otevřeš.