Ing.internet

Jak nastavit prohlížeč?

Nejdou mi prohlížeče netu. Otevřu pouze stránku seznam.cz a v ní novinky.cz. Internet mi jde, ale nejdou mi ostatní stránky. Prosím prozraďte mi co s tím. Budu Vám vděčný, děkuji.

Odpovědi
antík

řešte i problémy s internetem,víc povědět neumím.

DDarent

O jaký prohlížeč se jedná??? Kdyžtak nainstaluj jinej prohlížeč na Flash Disk třeba u kámoše a zkus to zněj, pokud to nepude, tak je to počítačem, protože nevim proč by ti špatný spojení internetu mělo bránit v otvírání stránek…(může se jednat i o VIR)