TONICK

Jak nastavit doručování zpráv?

Hezký den,
lámu se s tím už poměrně dlouho, projel jsem skoro všechno od záložky Mobile a nastavení čísla přes záložku upozornění a nastavení přeposílání, ale nemůžu dosáhnout toho co potřebuji,..

Jak na FB nastavit, aby mi na telefon chodili upozorňující smsky že mi došla nová zpráva (ideálně aby tyto sms chodili pouze 6–22 hod. a když nejsem přihlášený na FB)? Ví někdo prosím? Prokliklal jsem vše, ale prostě mi to nefungovali nikdy když jsem to pak po odhlášení zkoušel :( Díky

Odpovědi
odpomass

Myslíš něco takového? :
http://m.face­book.com/help/mo­biletexts