Jak nakódovat klíček u Renault Megane 1,6 r.v. 1996

Potřebuji poradit jakým způsobem se dá nakódovat klíček u Renault Megane 1,6 r.v. 1996. Vyměnil jsem si baterie v klíčku a přestalo mi fungovat dálkové ovládání které předtím fungovalo bez problémů. Jakým způsobem mám postupovat při kódování klíčku u tohoto vozu? Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
ReHu

Měnili mi baterii do DO v servisu a bylo mi řečeno, ať se do toho sama nepouštím, že to jednoduše pouze vypadá, že se tam dá velmi snadno něco poškodit. Tak to možná nebude kódováním. R.

Další odpovědi
mojitek

Zaslechl jsem v Mototechne dialog dvou chlapiku,co si o tomhle povidali,pry baterka pri vymene musi byt nahrazena do cca 1 min (nevim presne) jinak hrozi nutnost prekodovani.