SADLIK

jak najít známou v cizím městě,přes policii,úřad nebo na vlastní pěst v ulici.

ztracené kontakty na známou.
Doplňuji:
známá z nemocnice a ztracené kontakty,jak ji najít?

Nejlepší odpověď
led

Napíšte list a obálku s nalepenou známkou odneste do nemocnice, kde ste boli liečení. Poproste o doručenie listu na adresu, ktorú majú v záznamoch, prirodzene, ak viete celé meno, mesto bydliska a čas hospitalizácie. Či vám odpovie, to je už jej rozhodnutie. Akým spôsobom presvedčíte pracovníkov nemocnice, to už nechám na vás. Adresu spolupacienty vám nemôžu dať.

Další odpovědi
Hamon

Co vše o ní víš?