saboo

Jak najít na Alliexpresu prodlužovvačku?

Ahoj,chtěl bych si koupit na Alliexpresu prodlužovačku (230V), co má takovou tu ochranu proti špičkám v síti, nebo chrání proti blesku. Česky je to prodlužovačka s proudovou ochranou, ale nevede se mi to najít na Alliexpresu. Zadávám kombinace: flash, cord, cable, 220, 230, defence, protection, power extender a nic… Poradíte?

Odpovědi
bububabu

Myslíš něco takového?
https://www.a­liexpress.com/who­lesale?ltype=who­lesale&d=y&ori­gin=y&blanktes­t=0&SearchTex­t=Overload+ex­tension+cord&tc=af&i­nitiative_id=SB_201­70810023422&is­ViewCP=y&catId=0

odik

A budeš jim věřit, že až nějaký proudový problém přijde, tak bude skutečně vše fungovat? Takové věci nekupuji „neznačkové“ ani v Čechách a spoléhám se na zavedené značky, které tu výstupní kontrolu svých produktů mají dobrou (snad).

PS: Samotná prodlužka s přepěťovou ochranou tvoji elektroniku proti blesku neochrání (pokud není zabezpečena celá budova odpovídajícím způsobem).

anonym

těžko, pokud si vyhledáš podle klíčových slov „outlet socket extension cable power“ tak obvykle zjistíš že nenajdeš variantu s nulákem v podobě zdířky … https://goo.gl/WDy­YwL … ale můžeš to zkusit třeba budeš mít víc štěstí

dubraro

power extension cord surge