mamča526

jak najdu rozpracované www stránky

  • mám dvoje a vždy najdu jen jedny, i když je nemám ještě publikované

Doplňuji:
Mám 2 projekty na webnode.cz se stejným přihlášením a heslem, mám 1 e-shop, na který se dostanu v pohodě a na druhý projekt s jinou adresou stránek(osobní stránky) se už nedostanu.Přitom když si chci jako by vytvořit nový další projekt (třetí) se stejným názvem,hlásí mi to,že tato adresa projektu je již obsazena, proč se na ni tedy nemůžu nijak dostat, abych si stránky dodělala (nemám je hotové)? Díky moc za odpověď.

Nejlepší odpověď
Korialstrasz

Na tuhle otázku neexistuje odpověď, protože je špatně položená. Musíš lidi víc seznámit s problémem, aby ti odpověděli. Kde máš jaké stránky? Vlastní? Na disku? Kde je máš hledat?

Další odpovědi
arygnoc

nemůžete mít u jednoho poskytovatele dva projekty stejného názvu.
jeden z nich jste asi přepsala.

rada:

jde u jednoho poskytovatele založit víc projektů na jedno přihlášení, stačí pouze v rootu projekty ukládat do adresářů (e-shop, osobní, dalsí_projekt).
Limit je v pouze v povoleném (koupeném) prostoru.
ale tím se mění i ww adresa: hosting.xx/e-shop, hosting.xx/osobni, hosting.xx/dal­sí_projekt

natushka

na liště

Lenenka

napište na technickou podporu webnode – podpora@webnode.cz určitě Vám tam problém vyřeší. Zatím mi vždy se vším pomohli 🙂

Zdroj: http://www.web­node.cz/