papoušek

Jak nainstalovat Android market do Tabletu Archos 101 16 GB

Odpovědi
led

Program k Android Market je súčasťou operačného systému Android.

anonym

Led, bohužel neni to pravidlem. Market je součástí zařízení která vyrábí zodpovědní výrobci ale pro činske výrobce je bohužel typický šlendrian. Často tam opravdu Market nedají. Naštěstí se dá snadno doinstalovat, stačí jen pomocí googlu vyhledat a stáhnout „android Market Apk“ … Tento soubor je instalační balíček a stačí ho v tabletu jen otevřít třeba z sd karty nebo jej přímo stáhnout z internetu pomocí web prohlížeče a tím Market doinstalovat.

Více informací k tomu a podobný postup najdete na „xda forum“ nebo v tomto videu http://www.you­tube.com/watch?v=LWy­jeMXQMOU

papoušek

led a geOrge- díky za odpovědi a já se zkusím zařídit podle geOrge