Válek Petr

Jak na zvýšení záloh od ČEZu ?

Poskytoval el. energie ČEZ mi zvedl výši záloh z 1000 Kč/měsíc na 1750 Kč/měsíc bez toho, aniž bych s tím souhlasil. Jak se proti tomuto kroku mohu bránit ?

Nejlepší odpověď
ReHu

Zajdi na pobočku a požádej o snížení.
Záleží ná výši nedoplatku.

Další odpovědi
Awe

Zavolat a požádat o snížení.Nebude s tím žádný problém

gecco

Tady – https://www.cez­.cz/cs/co-delat-kdyz/smlouva/zmena-smlouvy/6.html – máš uvedeny možné varianty, jak si nastavit jinou, než ČEZem navrhovanou výši zálohy.
😉

JájsemRaibek

Nijak.
Poskytovatel má právo upravit zálohy podle odběru.
Ale pokud požádáš a nebude to razantní snížení, vyhoví ti.

Mapel

Vyřídit na pobočce, nebo pokud máš zřízený přístup k účtu, tak z pohodlí domova u internetu.