Zvědavý

Jak na to byla s braním drog skupina Beatles ??

U všech rockových skupin byla známa velká záliba v drogách. Ovšem neslyšel jsem nikdy nic o braní drog skupiny Beatles.
Doplňuji:
Lamalam : Bože marihuanu zkusily snad všichni (doslova) to ani „není“ droga jako droga – to je jen takový zpestření do nálady, na odstranění zábran a tak. Mluvím o pravých drogách : LSD, Heroin, Kokain, Opium a ruzný jiný sr*čky

Odpovědi
Lamalam

Kde jsi přišel na to, že je to tak u všech rockových skupin? Podle některých názorů právě Beatles mají hlavní podíl na rozšíření lehkých drog. Paul McCartney nedávno přiznal, že s užíváním marihuany přestal ve věku 69 let.

Zdroj: http://www.pla­y.cz/novinky/dro­gy-pry-do-ruska-prinesli-beatles/

MichalTy

John Lennon byl za braní LSD dokonce zatčen, ale až v roce 1969 (nejspíš kvůli přílišné popularitě), leč bral je již někdy od roku 1965,66, spolu s ním především George Harrison, Starr a McCartney byli trochu zdrženlivější, ale právě LSD se přisuzuje podoba desek Revolver a Sgt. Pepper či filmu (a hudby k němu) Magical Mystery Tour.