Jak na to?

Mam v PC film. s ang.titulky a kdyz jsem ho vypalila,tak je jen v puv.zneni.Kde jsem udelala chybu?Nero StartSmart.Dekuji

Nejlepší odpověď
Tombik

Nero sice neznám, ale jde o to, zdali byli titulky přímo ve filmu nebo jestli byly jako soubor. Při první možnosti opravdu netuším, co to mohlo zavinit. Druhá možnost je často zmiňovaná. Jde o to, jestli Nero umí titulky do toho filmu vložit (tzn. že je tam nějaký krok s názvem Titulky, Vložit titulky atp.). Pokud jste je totiž na disk nevypálila, je tedy jasné, že se nespustí. Na druhou stranu: chyba může být v DVD přehrávači. Třeba neumí číst titulky. Zkusil bych se kdyžtak podívat do manuálu.