Avatar uživatele
Nerevarin

Jak na špatně se zobrazující znaky příchozích zpráv na ICQ?

Zdravím. V příchozí zprávě se místo klasického smajlíka :) zobrazuje buď smajlík oběšenec, nebo slovo „SIGH“. Navíc některé příchozí zprávy se zobrazují v nějakých čínských znacích. Tyto dva problémy mám u ICQ i QIPu, oba v nejnovější verzi. Zkoušel jsem je přeinstalovat, dívat se do nastavení, ale marně. Nevíte co s tím? Díky.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Weroniq před 3498 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
cochee

S tím smajlem je to divné. Znaky: nejsou ty „některé“ příchozí zprávy od jednoho a téhož člověka? Tipoval bych, že ano, když to dělá v obou programech; nastavení si pak musí upravit onen protějšek. Pro kontrolu – mám QIP: Nastavení – (vlevo) Konverzace – (napravo rozkliknout) Možnosti vykreslování textu – (rozkliknout) Základní nastavení písma konverzace – (zkontrolovat) skript: Středoevropské, na typu a velikosti písma přitom nezáleží (já tam mám Tahoma 20 bodů, ale je to fakt jedno), pouze to písmo musí obsahovat tu možnost středoevropského skriptu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

zeptej se protistrany co používá. Asi má klienta s nestandardními emotikony.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Weroniq

Přesně jak popisujete! Už několik dní to tak trvá a nemůžeme stále přijít na to, čím to je.. Zkoušeli jsme jiné verze ICQ, připojit se z jiných počítačů, jiné nastavení a stejně to pořád takhle blbne :( Jedna strana vidí smajlíka normálně a druhá tam má SIGHT, jedna strana vidí smajlíka animovaného klasického a druhá ve stylu „kolobok“ a pak ještě ty čínské znaky… Co s tím ale??

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek