kamila44444

Jak na roztahování uší?

Tak před měsícem jsem začala s roztahováním ucha. Mám ale velký problém. Ucho roztáhnu max na 3 mm, ale stejně hned roztahovák musím hned vyndat, protože mi ucho hnisá. Když si jej nechám v uchu, tak asi by mi upadlo bolestí. Proto to vždycky vytáhnu a stejně musím počkat až se to zahojí. Stále se to opakuje. Vždycky si dám do uší něco, zahnisá to, napuchne, vyndám a musím počkat až se to zahojí a během toho mi i dírka zaroste a musím jít od znova. Je možné, že bych byla alergická nějak? Jak tomu předejít?

Nejlepší odpověď
Luxx

ucho jsem roztahovala pomalu, tak jak se to doporučuje – tedy 1 mm za měsíc
žádné extra hnisavé záležitosti jsem řešit nemusela a ani mastičky jsem nepotřebovala
každý na takový zásah reaguje jinak

Další odpovědi
chachar1922

Ja musis roztahovat o dost pomaleji a mazat nejakou lecivou masti. A nebo ti to proste nepujde. A nesmis to delat nasilu. Nech to uplne zahojit a zacni znovu a fakt pomalu o dost nez to delas dosud.