JájsemRaibek

Jak na poště probíhá výdej zásilky do vlastních rukou?

Pokud mi dojde zásilka do vlastních rukou, tak po mě na poště chtějí občanku. Jenže já mám roušku od nosu po bradu, čepici a na očích brýle. Nic z toho si z důvodu možné nákazy nesundám. Jak poznají, že to jsem já, ab mi zásilku vydali?

Nejlepší odpověď
dust8

V tom případě si nech zaslat i sms kód, který jim tam přečteš a oni ti jí vydají. Jinak bych to viděl jen na čestné prohlášení o vlastní identifikaci. ;D

Doplňuji: Navíc na většině pošt mají plexisklo u přepážek, takže k přenosu nedochází ani k jedné ze stran. Jedině, že by ti poprskali občanku a ty by ses jí pak dotknul a náhodně dostkal covida. ;)

Další odpovědi
Mc Merkurion

… no, jako s burkou …