Deniss

Jak na krásnou blond barvu? jaká značka?

měla jsem krásné blond vlasy potom jsem si je ale obarvila na hnědo a to se mi nelíbilo počkala jsem 2 měsíce a obarvila si to zpátky na blond jenže to mám teď někde blond někde hnědý a někde rezavý, barvila jsem si to barvou LONDA .. poradíte mi co s tím ? abych měla celou hlavu stejnou?

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

upaluj ke kadeřnici – pokud už sis tam toho naplácala tolik a nedaří se, tak to určitě nech na odborníkovi… tmavé odstíny nejdou většinou odbarvit napoprvé – je to proces na několik cyklů s dostatečným odstupem, jinak by sis mohla vlasy spálit… pokud nechceš skončit nakrátko, jdi ke kadeřnici, beze srandy!

Další odpovědi
Hlada

Nechat odrůst a ve volném čase se věnovat jiným aktivitám, než si dobrovolně chemií ničit vlasy.

terry

Ke kadeřnici. A k nějaké dobré.
Některé mají přípravek na stáhnutí barvy, ale ne všechny. Možná Loreal. Ale jak to bude pracovat s Londou, netuším.