Avatar uživatele
AmazedWolf

Jak může země, která porušuje lidská práva a dává to veřejně najevo, vést Radu pro lidská práva?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/383724-cameron-bude-psat-rijadu-kvuli-britovi-jemuz-hrozi-ubicovani.html

Tresty v Saúdské Arábii jsou přirovnatelné k těm z IS.

setapouch: nemám namysli jen tresty, například tam potlačují práva žen a jiné víry.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 3084 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
setapouch

Osobně bych uvítal jednoduchou zásadu: kdo se rozhodne porušit práva druhého, ztrácí sám svá práva. To naše hraní si na humanismus nás jednou zabije.

Předpokládám, že si před cestou zjistil místní poměry včetně trestů. Asi mu to riziko za to stálo.

Doplňuji: prvním odstavcem jsem chtěl odpovědět na otázku – tvrdými tresty lze chránit práva těch, kteří respektují práva druhých. Práva těch, kteří pohrdají právy druhých, neuznávám.

Upravil/a: setapouch

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Je to absurdní,ale v dnešním světě postaveném vzhůru nohama se už ničemu nedivím.Stále doufám že jsem někde vypil větší množství alkoholu a že dnešní svět jsou jen bludy a zlý sen,který skončí probuzením a opláchnutím studenou vodou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Je to jednoduché. U Saúdské Arábie se to ve světovém měřítku nepovažuje za porušování lidských práv, proto že má ropu a dodává ji převážně do USA.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

@setapouch:

súhlasím.
malo by ti byť napr. odňaté právo vstupu na tieto stránky.
to by bolo aj humánne.

😉

před 3084 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Ten, kdo popírá vlastní slova a jako jediné argumenty má urážky a lži, pro mne není rovnocenným partnerem pro diskusi.

Stále jsi mi neodpověděl na mou otázku v PM, proč je irelevantní „kdyby“, přestože sám takovou otázku kladeš.

„preto hovorím, že KEBY je irelevantné – špatné KEBY vedie k scestným záverom.“ v http://www.od­povedi.cz/

versus

http://www.od­povedi.cz/

Takže být tebou, zmlknu, stydím se, omluvím se a víckrát se tu neukážu.

před 3083 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Psychotic

setapouch mě dostal 🙂
„Kdo se rozhodne porušit práva druhého, ztrácí sám svá práva.“
„Práva (některých lidí) neuznávám.“
Ztrácí setapouch dle své vlastní logiky svá práva? 😁

před 3084 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Čí práva jsem porušil?

před 3084 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Psychotic

Neuznáváš-li práva některých lidí, pak ses „rozhodl je porušit“, ne?

před 3083 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Že něco neuznávám, to neznamená, že to porušuju.

před 3083 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Psychotic

Tys neřekl „kdo poruší práva jiných“, řekls „kdo se rozhodne porušit práva jiných“. A když neuznáváš něčí práva, pak jsi rozhodnutý je porušit, jakmile se ti bude chtít, ne?

Tudíž bys dle vlastní logiky měl přijít o svá práva.

před 3083 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Znovu: „Že něco neuznávám, to neznamená, že to porušuju.“.

Neuznávám např. minimální mzdu. Neuznávám sociální dávky. Neuznávám právo slováků pobírat důchod placený z mých daní jen proto, že tu chvilku pracoval. A porušuju to snad nějak?

před 3083 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Psychotic

Znovu: Neřekls „kdo poruší“, řekls „kdo se rozhodne porušit“. Kdo něco neuznává, ten to nebere v potaz v rozhodovacím procesu a tudíž se rozhodl to porušit, jakmile se mu to bude hodit.

Důvod, proč jsi neporušil nic z toho, cos vyjmenoval, je, že nemáš jak to porušit a tvůj názor na tyhle věci nikoho nezajímá 🙂

před 3083 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Fajn, mysli si, co chceš, je to jen tvůj problém.

před 3083 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Psychotic

Děkuji za povolení 🙂

před 3082 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek