Deniss

Jak mít krásně vlasy? a jak si vlasy narovnat bez žehličky ? :) děkuju za odpovědi,krásný den

Nejlepší odpověď
Deli

Existuje přípravek od NIVEA, jmenuje se Styling balzám s uhlazujícím efektem straight and easy – nanese se na mokré vlasy a pak se suší přes kartáč, uhladí se a nepálí se jako s žehličkou. Nutno ale sušit přes kartáč pročesáváním. Je to růžová lahvička 150 ml za zhruba 80 Kč. Používám, jsem spokojená, vlasy nejsou doslova vyžehlené, ale rovnější a hladké.

Další odpovědi
Džuls

Podobný problém som riešila aj ja, aby som predišla každodennému žehleniu vlasov, keďže ich mám strašné, kým s nimi niečo neurobím 🙂 . Osobne som začala používať SYOSS- pre hladké vlasy- šampón, kondicionér a balzám. Keď si trebárs umyjem vlasy večer, na druhý deň ich mám celkom slušne rovné. Na ďalší už nie a tak mi zostáva opäť použiť žehličku dovtedy, kým si vlasy neumyjem znova. Podľa mňa však nejde vyrovnať vlasy úplne a na dlhší čas… Škoda 🙂

SuzanKa

Ahoj holky, tak nějak jsem brouzdala po netu a narazila jsem na clip in příčesky od https://www.clip-in-vlasy.eu/ Docela bych do toho šla, jen mám ale pár dotazů… Neničí se používáním? Mám obavu, aby po pár nošení nebyly vlasy zacuchané a nedali se dál používat.

nelinka611

Záleží jak moc ty vlasy máš kudrnaté,protože já je bez žehličky teda nenarovnám i kdybych je celou noc hladila :D ale mám super typ na žehličky na netu na notino.cz mají skvělý výběr a i dobré ceny,najdeš tam komplet všechno od krtáčů,šamponů až k žehličkám