FUN.terča

Jak mám zhubnot,když mi je 12 a měřím 149 cm a vážím 46 kg???

Prosím moc to potřebuju.Stehna a zadeček mám větší a jinak břicho normální.

Nejlepší odpověď
badisko

takze tlusta nejses jses takovej normal …je ti 12 ..takze jsi porad ve vyvinu …cvicit a zase cvicit …ikdyz si myslim ze ti bude delat telo psi kusy v nadchazejicich par letech …nez se to ustali …pak to zacni resit ale dobrej start je to cviceni a dobra zivotosprava obecne ..tim nic neskazis…

Další odpovědi
manon

Nepíšeš nic o způsobu stravování ani o pohybu. Nepít limonády, nejíst sladké jogurty, nahradit bílými třeba s banánem…,nemlsat brambůrky, nechodit na hamburgery…pra­videlně jíst zdravá jídla.
Přidat pohyb – pro začátek lze třeba se proběhnout nebo skákat přes švihadlo – pravidelně. A nečekat výsledek hned, trpělivost, výdrž.

iceT

Nehubni,na to budeš mít celý pak celý život .Teď jsi na hubnutí příliš mladá a 46 kg při tvé výšce 149 cm je podle mého názoru tak akorát.
Raději se stravuj pestře,dodržuj pitný režim a pohybovou aktivitu.

Bedy

Chce to víc pohybu – zkus se přihlásit na nějaký kroužek typu tanečky…

anonym

proboha vždyť je ti jenom 12! Děti jako ty se vůbec nemají co zajímat o váhu a žádnou dietu nepotřebuješ! Jdi si ještě hrát s panenkami a když si váhu udržíš tak do toho v budoucnu dorostěš sama a bez diet!

huxa

Proč chceš zhubnout? nepotřebuješ to jestli chceš „zhubnout“ ve stehnech a na zadečku, běhej nebo ještě lépe-hoď plavat, umíš plavat doufám :3 tímto ovšem nezhubneš, spíše ti přibudou svaly…

Vesmir27

Zhubnout nemůžeš nemáš z čeho!!!

Hlada

Žádné hubnutí nepotřebuješ. Máš BMI 20,7 a to je na spodní hranici normální váhy. Tvým problémem nejspíš bude puberta, ve které se ti mění dětské tělo na tělo ženy a ty na tuto změnu nejsi připravená.

hanulka11

zřejmě ti byla souzena" česká postava " a jsi ve vývinu, teprve se tělo formuje – stravuj se zdravě a měj dost pohybu – uvidíš za rok či dva …
taky můžeš mít těžké kosti

AdélaWolf

Nemusíš hubnout.Je to akorát!

terry

Ve 12 letech se ti postava ještě formuje.
Stačí pravidelně jíst pestrou stravu a cvičit. Zatěžovat rovnoměrně všechny svalové skupiny.

Klára K.

člověk má mít max. tolik kilo, kolik má centimetrů na metr. Např. 150 cm a 45 kg a tak.