Avatar uživatele
Ciss

Jak mám zajistit, aby mi na víčkách vydržely oční stíny co nejdéle?

Většinou mi stíny vydrží max. 2 hodiny. Nebo tam zůstane jen kousek stínů a to vypadá blbě. Nemyslím si že by se mi víčka potila nebo mastila nějak více. Vyzkoušela sem různé druhy značek…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? GM, iceT, hanny 2 před 4714 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mistia

Hodně pomůže podkladová báze od Alverde Naturkosmetik z DM.Stíny pak velmi dobře drží .Určitě ji mají i jiné značky,já jsem spokojena s touto.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
barnajka

Mívám podobný problém, proto už stíny radši ani moc nepoužívám. Když ale někdy přece jen dostanu chuť zmalovat se :) , trochu mi pomáhá, když si víčka před nanesením stínů malinko přepudruju. Pudr stíny „zafixuje“ a taky absorbuje případnou vlhkost z víček. Můžeš to vyzkoušet a uvidíš, no – pokud rada nezabere, nezbyde asi nic jinýho, než si každou druhou hodinu víčka znovu přemalovávat :) A nebo se na malování vykašlat úplně :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
alexandra

Dobrý je nějaký pudr jako podklad,ale důležité asi taky bude nekupovat nějaké levné šmejdy,ale značkové,které jsou ovšem dražší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Silvie

Velmi pomůže, když na víčka naneseš podkladový krém. Nepleť si pojem podkladový krém a make-up. Za make-up se považuje celkové líčení obličeje (oči, obličej, rty, obočí). Ale barevný krém, který si ženy natírají pouze na obličej se nazývá podkladový krém. Někteří vizážisté v tomto také dělají chybu. S podkladovým krémem Ti nabarvená víčka opravdu vydrží.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek