Nik92

Doporučíte mi nějaký podkladový krém na oči?

Odpovědi
Damiana

Nepíšeš přesně co má umět. Jestli chceš krém proti otokům, proti kruhům pod očima, vypínací, uvádíš dotaz na podkladový – tak to myslíš, ten, který fixuje oční make-up?
Z pěstící řady vybírej přípravky s lehčí texturou, kůže kolem očí je velmi jemná, a hutný krém by mohl způsobit otoky. Osobně bych ti doporučila vychytávky z lékárny – výborné krémy má La Roche-Posay nebo Avéne.

zzzzz

Já používám garnýr, ale každému pasuje něco jiného, je třeba si to vyzkoušet, nejlépe od kamarádky. Kvalitní krémy jsou dražší a je škoda si ho bez vyzkoušení koupit. Může vyvolat alergii nebo otok.
Doplňuji:
opravuji garnier