Jak poznám laciné tetovací barvy od kvalitních?

Strašně mě vždy dostane, když vidím amaterské tatery jak tetují levně tetování, podle mě používají nějaké laciné barvy za pár korun. Mohu se nějak orientovat u tatera než mě začne tetovat jestli je jeho barva kterou na mě použije kvalitní?

Nejlepší odpověď
annas

Nekupovat si barvy sám.

Nejlépe je navštívit kvalitní a prověřený salón, ví tapér, který nabízí kvalitní barvy, které prošly zdravotickou í kontrolou.

"Jaké barvy se u nás používají? Každý tatér je zvyklý na to svoje, nejčastěji se setkáváme s barvami Eternal, Mom´s, Kuro či Pantera, o názvy ale asi tak úplně nejde, tomu stejně většinou spíše rozumí tatér a sám ví, jaké barvy jsou ty pravé, mají krásné barvy atd.

I v tomto směru má výhodu kvalitní salon či tatér, máte jistotu, že do vás vpichuje ověřené barvy a né to, co na Aukru stálo nejmíň.

Barvy prochází vysokou zdravotnickou kontrolou, v nabídce jsou i vegan barvy, neobsahující žádné živočišné složky, barvy netestované a podobně. Velice se dnes dbá na to, aby barvy obsahovaly stále méně těžkých kovů a byly stále trvalejší, co se sytosti pigmentu týče" atd. .

Pročtěte si článek
http://www.co­remusic.cz/te­ma/tetovani-dil-4-proces-a-pece-aneb-co-je-dobre-vedet-pred-navstevou-tatera

Názor na barvy
http://forum.tat­too.cz/viewto­pic.php?t=896