Milan225

Jak mám začít hrát tenis když mi je už 14?

chtěl bych hrát závodně tenis, ale je mi 14 a vůbec jsem nikdy tenis nehrál…
ale hrozně mě tenis zaujal.. můj sen je hrát tenis závodně, ale když jsem koukal na netu tak spousta lidí začali už v 8 letech jako babytenis

Nejlepší odpověď
gecco

  1. přihlaš se do oddílu (soukromého trenéra si, aspoň zpočátku, asi platit nebudeš)
  2. kup si raketu, pár míčků – a trénuj

Na „závodní“ úroveň to dotáhneš určitě – a pokud máš talent a budeš trénovat dost usilovně, možná i na špičkovou…
😉

Další odpovědi
Minas

Na violu jsem začal hrát v 16 a dnes jí ovládám plně, nezáleží od kolika se to učíš, spíše bud rád, 14 let je akorád, protože to pochopíš, děti co hrajou v 8 letech sotva rozuměj tomu co říkají. Trenuj, bav se a věř si a překonej každého, kdo ti bude stát v cestě.