Anonymka123

Jak mám vyhledat kod pro hry?

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat jaký existuje kod pro hry? abych mohla být první

Nejlepší odpověď
Miroslavst

ano, skoro u každé hry existuje kód-tkz. cheat (čít), který však nemusí znamenat, že budeš první. Může to být na neomezené zbraně, různé druhy aut apod. ale většinou to bývá ne být první, ale dokončit kolo nebo misi.
Tyto kódy-číty jsou pro každou hru jiné.

Další odpovědi
P3p!no

pokud máš na mysli cheaty neboli hesla tak ty jsou u každé hry jiné

Radovan M

Otazka byla Jak… Takže najede si na www.google.cz, a do vyhledávače napíšete název vaší hry, a za název napíšete cheaty. V odkazech už určitě naletnete nějakou stránku 😉

Zdroj: www.google.cz