Aňoslav

Jak mám říct (jsem BI holka) nej kamaradce že jí miluju?

Nejlepší odpověď
Filip84

Nejprve si zjisti, jestli je ta Tvá nejlepší kamarádka také orientována na ženy shodného pohlaví. Jak, tak to Ti neporadím. Já lesbu poznám, pokud s ní strávím nějaký čas, ale Tebe neznám, nevím, jak jsi na toto disponována.

No a pak, snad, v lásce není rozdíl. Prostě ji to řekni, teda ne stylem „dobrý den, kozy ven!“, ale žádná universální formule, věta, „manuál“, neexistuje. A, buď klidná, ten druhý už to beztak většinou minimálně tuší, takže, očekává. 😃

Další odpovědi
da ny

Pokud kamarádka není lesba/BI, jako Vy. Přijdete o kamarádku.
Pokud je heterosexuální osoba, nechte si zajít. Najděte si jiný objekt svého milostného/se­xuálního zájmu.
Jinak asi česky.

elkon

V první řadě se dej vyšetřit u psychiatra.

•adulinkqq•

Pokud je to tvoje nejlepší kamarádka, tak to možno půjde lehce. Zjisti si jestli druhá osoba je lesba nebo bisexual. Tento případ se mi taky stal a bylo to celkem jednoduché.

Vím, že to bude znít divně ale ve školce jsem byla lesba. ( Netuším jestli jsem to slovo znala)
No a měla jsem nejlepší kamarádku Barču. Kámošky jsme doteď.
No a prostě můj postup byl moc rychlý a jsem ráda, že mě neposlala do řiti a byla lesba. No a prostě my jsme vždycky šly na záchod a líbali se. Doslova když po 16 letech si představíš co jsme dělaly a jak to vypadalo tak to vážně vypadá divně.

Run 3

Fantastic blog. Reading your articles was enjoyable. For me, this was a really enjoyable book. I have it bookmarked and am eager to read more things from it. Continue your wonderful effort! run 3