KACULE337

Jak mám přemluvit mamku aby mi koupila kočku nebo psa(psů se bojí, kočky nemá ráda)

Já už si nevím rady.

Nejlepší odpověď
Tw!st

zkus si vybrat nějaký malý plemeno, kterého se bát nebude. tak se jí na to zeptej a jestli řekne že ne tak řekni něco ve smyslu ale ostatní rodiny psy mají, jen my musíme být jiní! a pořád se k tomu vracej

Další odpovědi
Capik166

Zkus jí říct, že se musíš naučit zodpovědnosti a se zvířetem to jde nejlíp.

beer

Stačilo zde použít pro otázku šedé vyhledávací lišty (vpravo) a nemusela ses ptát, odpovědí na stejné otázky je tam spousta:

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Jak%20m%C3%A1m%20p%­C5%99emluvit%20a­by%20mi%20kou­pila%20ko%C4%8­Dku%20nebo%20psa

andrea24

Zkus se jí zeptat,jestli by Ti nepovolila třeba jiné zvíře .Určitě se nějak dohodnete.