hubickova

Jak mám poslat položku z bankovního výpisu?

Potřebuji poslat emailem doklad o tom,že jsem poslala v konkrétní den částku na jiný účet.Jak to mám provést,přece nebudu posílat celý výpis z účtu,potřebuji jen tu danou částku.Prosím poraďte,ale podrobně,jsem laik v počítačích.

Nejlepší odpověď
Camel.Jbc

Pokud si skutecne az takovy laik posli radsi cely vypis. :)
Jinak je treba naskenovany vypis, pripadne elektronicky vypis otevrit v nejakem editoru obrazku. Urcite mas aspon „malovani“ coz je soucast systemu windows. Nyni mas dalsi dve moznosti. Bud zbyle udaje ktere nechces aby byly citelne zacernit nekterym z nastroju (spray, stetec) a pote ulozit. Nebo mysi oznacit obast kterou chces poslat, kliknout tam pravym tlacitkem a vybrat „zkopirovat vyber " pak dat vytvorit novy dokument, obrazek. – nevim jak je to tam presne. Dat opet prave tlacitko a kliknout "vlozit“ a pote ulozit a zvolit jmeno dokumentu.
Hodne stesti. Snad ti to pujde. :)

Další odpovědi
ivzez

Elektronicky to vidím jenom na screenshot výpisu z účtu.
V grafickém editoru vymažte všechny nerelevantní údaje.

Nebo si můžete v bance za poplatek nechat vystavit potvrzení
o konkrétní platbě a to předat osobně nebo zaslat poštou.

Mc Merkurion

udělej si výstřižek jen dané položky,jsou tam všechny údaje o účtech odesílajících a na které je to posílané,včetně datumu a tento obrázek pošli
Doplňuji:
zdroj: vlastní zkušenost