franku

Jak mám odzipovat nebo odrarovat hry do mobilu s Javou?.Půjde to WinRarem?Potřebuji podrobný návod.Díky moc.

Doplňuji:
No,že se moc nevyznám.Něco potřebuji vysvětlit pořádně.

Odpovědi
anonym

Nevím co myslíš tou otázkou. WinRar ti zapakovaný soubor RAR rozbalí. Pokud chceš rozbalit JAR soubor, stačí přejmenovat JAR na RAR a rozbalit.

leporela22

pokud to máš v jak tak nic rozbalovat nemusíš v mobilu se to rozbalí samo já mám třeba 5 let starý mobil a dokáže to taky takže pokud máš nějaký nový mobil tak to dokáže taky