vladimír

jak lze stažené filmy na notbooku sledovat na normální televizi.

prý to lze realizovat prostřednictvím nějakého kabelu.Děkuji za radu.

Nejlepší odpověď
elektrikář

Kabel musí mít koncovky HDMI 1 nebo VGA.

Další odpovědi
gnosis

anebo pokud mas novou TV s USB vstupem, pustis si ho treba z flashky

led

Ak TV má PC vstup (VGA) je bez problémov. Spojte ich VGA (monitorovým) káblom, priloženým k TV.
Ak má USB vstup, môžte použiť externý HDD (s jedným USB káblom a maximálne v jednom adresáre. Ďalší vnorený podadresár už neprečíta). Ale pozor majte film vo formáte AVI.
Ak nemáte ani jednu túto možnosť, pomôže externá AV karta s AV výstupom a monitorovým VGA vstupom.

Michal Kole

Zjistěte si jaké konektory má TV a netbook, podle toho kupte vhodný kabel. Je možnost HDMI (nejlepší),D-sub,DVI,Displa­yport,S-video,kompozitní, …

V nastavení grafické karty musíte aktivovat „klonovat“ obraz

Televizi musíte přepnout na AV vstup