Michal Kole

Jak lze řešit přihlášení k webům, aby se furt nemuselo vypisovat uživatelské jméno a heslo?

Uchování v prohlížeči není bezpečné, protože to každý hackerský program „vykousne“ z registrů.

Používám Comodo Dragon 18, v in-private režimu, takže se mi neuchovávají cookies.

Existuje nějaký program, co má heslo a uživatelské jméno uloženo v šifrované podobě a pak jej doplní do prohlížeče když se chci přihlásit k nějakému webu ?

Odpovědi
avel3

V některých prohlížečích (třeba google chrome) je možno nastavit automatické dokončování a pokaždé se tě prohlížeč zeptá, jestli uložit heslo. Ukládat hesla nabízí i IE 8. (myslím, že i starší). Pokud by se vás na stejném počítači přihlasovalo víc, tak jen zadáš první písmeno a dostaneš nabídku pro vyplnení. Po kliknutí myší máš pole vyplněna.
Doplňuji:
sorry, nepřečetl jsem to pořádně… takže moji odpověď prostě přeskoč.. =))))))))))))