LeVovič

Jak legálně amatérsky závodit?

Dobrý den ve spolek,

rád bych začal legálně závodit jako amatér, koupil jsem si sportovní vůz a chci se závodění věnovat trochu více (bez obav – pirát silnic nejsem, ale natřel jsem to mercedesu i bavoráku, oni začali :D )
Nedávno jsem se bavil s nějakým člověkem, který mi říkal, že existují nějaké závody pro amatéry (že prý je někde udělaná umělá dráha a sponzoři tam hledají nové talenty) a tak se chci zeptat, jestli někdo víte, jak se to jmenuje. Předem děkuji za Vaše odpovědi :)

Odpovědi
gecco

Je ´toho´ víc – ale kukni třeba na http://www.amater-cup.cz/ .
😉

Magix.cz

Od toho jsou amatárské závody, ne ?