Ivetch

Jak sehnat sponzory pro sportovní neziskovou organizaci v oblasti motokrosu. Dar je možné odepsat z daní jako reklama.

Odpovědi
venkovan

Dar je dar a reklama je reklama. Nelze zaměńovat – minimálně ne ve smlouvě o zajištění reklamy či poskytnutí daru.
No a jak sehnat peníze ? – v současné době si asi najít jiného koníčka, protože těch žadatelů o podporu čehokoliv je víc než zrnek písku na dětském pískovišti. A velké problémy začínají být v sociální sféře a proto taky shánějí peníze kde se dá.

Ivetch

smlouva je možná uzavřít jak na dar, tak i na reklamu – vše legální. Ale díky za názor.