Meffinka

Byl někdo na závodu Formule 1?

Dobrý večer.
Úplně poprvé se hodlám jet podívat na závod formule 1 a naplno si užít tu atmosféru. Rozhoduji se mezi Německem a Maďarskem. Vůbec ale nevím, co to všechno obnáší. Našel by se tu někdo, kdo by mi tak nějak shrnul svůj zážitek? Třeba jak jste to měli s ubytováním, kde by byla asi nejlepší místa (myslela jsem buď zatáčku při nájezdu na cílovou rovinku nebo hlavní tribunu)? Taky v telce vidíme, jak se na trať sbíhají lidé – to je možné? Kolikrát také vidím na fotkách uličku, kde mají lidé možnost se s někým z nich vyfotit a získat autogram.
Zkrátka na co byh se měla prosím připravit? Děkuji moc

Odpovědi
Edison

Tak se nejprve podívej na ceny v různých sektorech. A dooost se lišej… Jinak bych už dávno jel taky. Mimochodem… myslím, že tenhle víkend (nebo nějak za nedlouho) bude v Berlíně formule-e. 😉