Mr. XYZ

Jak kontaktovat celebrity s prosbou?

Já například psal Jaromíru Jágrovi do zpráv na Facebooku – bez odpovědi, dále pak Michalu Davidovi, respektive jeho manažerovi, zda by mu nemohl předat e-mail, opět bez odpovědi. Docela mě to mrzí, jelikož ty vzkazy byly vážně dlouhé a emotivní, nemyslím si, že by při přečtení neodepsali, navíc s fotkou. Chci zkrátka jen požádat o autogram (a na autogramiády ze zdravotních důvodů zkrátka nemůžu…), či osobní setkání (to bych chtěl asi moc, ale byl by to dobrý skutek, navíc třeba JJ byl před asi 2 lety u kluka, který přišel o nohu po tom, co mu napsala jeho matka (toho kluka, pokud vím) a já jsem na tom daleko vážnějí – není to úplně nereálné) Poštu s ručně psaným dopisem bych asi taky nedal, nemáte někdo nějaký nápad? Jde mi hlavně o hokejisty. Snad nezní dotaz moc namyšleně. Díky!

Nejlepší odpověď
Lamalam

Na kontaktování přes FB se vykašli, Jágr tam má několik falešných profilů, ostatní celebrity na tom budou asi podobně. Sportovci mívají manažera nebo je zastupují agentury, obrátila bych se na ně. Nebo bych využila kontakt uvedený na oficiální webové stránce daného sportovce, nebo bych v případě hokejistů zkusila kontaktovat jeho klub.

Další odpovědi
lexx

Nijak, voni žijou v jiném světě mimo Tvou realitu a na řadové občany serou, Ty nedostáváš mailem obchodní nabídky neznámých firem na různé nepotřebné pitomosti ? A odpovídáš na všechny ? No vidíš…

arygnoc

ja nai nechápem, prečo sú celebritami, natož aby som chápal, načo ti bude jeho autogram.

taký vynálezca strúhatka na tužky alebo špáradla – to sú celebrity, ale hokejista?

;-Q

anonym

Tak mi napiš do adresu zprávy a já ti pošlu svůj autogram.

LysoňXXX

Kontaktuj písemně klub. Když bylo po Naganu, tak jsem si našel adresy NHL klubů a psal jim dopisy s prosbami o podpis jednoho či dvou oblíbených hráčů. Sice se to prodražilo a čekání na odpověď byla třeba i měsíc, ale teď mám doma kartičky podepsané třeba Jágrem. Sbíral jsem hlavně našince. Tam je větší šance, že odepíšou. Samozřejmě jsem zkoušel i jiné zahraniční hvězdy, ale jich mám minimum.

ivzez

Nepotěším tě.

Mně se takové oslovování „celebrit“ příčí,
„zavání“ mi vydíráním a hraním na city.

Já bych poradila se soustředit radši na své okolí,
a dát přednost skutečným celebritám před „unělými“.