SniperCZ

Jak kontaktovat administrátora svého PC?

Mám problem s NTB a potřebuju kontaktovat administratora, abych to dal pryč, jak kontaktuju administratora?? Prosím stručně popište.

Nejlepší odpověď
Quimby

Nejspíše potřebuješ mít účet s právy admina, ale vzhledem k tomu, že neuvádíš žádné další informace, tak ti těžko někdo pomůže.

Další odpovědi
Tw!st

Musíš se obrátit na toho, kdo založil účet administrátora, to my nemůžeme vědět jestli je to ten kdo ti počítač skládal/prodával nebo tvůj otec nebo kdo.

Klaproth

Třeba moje manželka svého admina kontaktuje takto: „Táto, už mi to zase nefunguje. Sprav to!“