dust8

Jak konkrétně může moucha, která vlétla do auta a odpočívá tam, pak třeba v noci při aktivitě spouštět alarm?

To se třeba projde po volantu a alarm to vyhodnotí jako krádež a spustí se? Nebo kde jsou přesně alarmové senzory v interiéru?

Včera v noci nám dvakrát zahoukal alarm, ale i při okamžité vizuální kontrole z okna nebyl nikdo okolo auta spatřen. Pokud to nebyla ta moucha ve vnitř, tak co to bylo?

Odpovědi
matesmc

Odpovím otázkou, jak víte že tam je moucha?

brazdarom19

Tak s tímto jsem se teda ještě nesetkal. Podle mě pokud alarm nemáte nastavený na nejvyšší citlivost, tak by ho moucha určitě spustit neměla. Sám jsem si do auta nedávno koupil alarm z https://www.2din­.cz/ a když jsem ho testoval na nejvyšší citlivost, tak ho spustil například i větší poryv větru, který auto rozhýbal, tak třeba to ve vašem případě bylo něco podobného.