nyjono

Jak k tomu přijdou fanoušci seriálu Ordinace v růž, zah., kteří nepoužívají internet ani jiné pokoročilejší technologie?

Myslím, že je mnoho diváků staršího věku, kteří VOYO nesledují a tedy po létě nebudou mít možnost svůj oblíbený seriál sledovat.
Je to od Novy dobrý tah?

Odpovědi
xiperio

Normální marketinkový tah. Nejprve to bude za prachy, a pak se zpožděním v televizi. To je můj odhad. Anebo to bude jak ULICE. Tuším dva díly dopředu za peníze. Nebojte. v televizi to bude, protože je na tom nabaleno hafo drahých reklam.

Ametyst

Nejspíš se už do smrti neusmějí. 🙂

elkon

Je to byznys, potřebují prosadit VoYo, tak kdo nemá zaplacený kanál, má smůlu.

autacek

Ordinace na Nově skončila, ber to tak, hlásají to už od loňska, herci dokonce přišli o obživu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

elkon

autacek – herci o nic nepřišli, Ordinace poběží dál, jen na jiném kanálu.

autacek

@elkon jen namátkou, ale takových informací bylo víc https://www.bles­k.cz/clanek/ce­lebrity-ceske-celebrity/661833/ko­nec-serialu-ordinace-jiresova-se-to-dozvedela-z-mailu-je-to-muj-jediny-prijem-horekuje.html

nyjono

Do teď ale také byla Ordinace na netu s předstihem