Avatar uživatele
anonym

Jak jsou za sebou správně epizody sérií seriálu Futurama?

Už jsem celkem zmatená, jak se všude píše něco jiného.. Když jsem hledala, která byla poslední česky dabovaná série a epizoda seriálu futurama, všude se to shoduje, že zatím poslední česky dabovanou epizodou je „Reinkarnace“, ale číslo série se všude rozchází! Na wikipedii je to 7 série, na eserial.cz je to 8 série, někde jsem viděla, že je to prý 6 série, tak už vážně nevím.

Jak je to teda správně?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4079 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miky S

Je pravda, že je to rozházené. Ono je to hlavně kvůli těm filmům – protože byly dlouhé, tak z každého udělali 4 díly. Někde proto tyhle části filmů berou jako 6. sérii, i u nás na Coolu, tím pádem je Reinkarnace poslední díl následující 7. série. Někde se filmy vysílaly celé, takže po 5ti prvních sériích následovaly čtyři filmy a 6. série s posledním dílem Reinkarnace. 8. série to je podle výroby – Reinkarnace patří podle výrobního čísla do 8. série (vždy, když se vyrobí několik nových dílů, většinou okolo 20, se označí jako další série, ale v televizi se tímto neřídí) a nebo to může být 8. série proto, že se odvysílalo prvních 5 sérií + 6. série jako filmy a 7. měla více dílů, než ty předchozí, tak jí rozdělili na dvě části – 7. a 8. sérii.
Ale já bych tohle neřešila, všude píšou něco jiného a všichni mají vlastně pravdu :D
Přeji pěkný den ;)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pájo

http://www.se­rialzone.cz/se­rial/futurama/e­pizody/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek