tajnaL

Jak jíst bonbóny se jménem Sweet Strawberries a nepřibrat?

Dobrý den je mi 10 let vím že sladkosti jsou nezdravé ale snědla jsem celý pytlík bonbónů byl to takový záchvat se přejíst sladkostí otázka zní Co mám teď dělat abych to nepřibrala prosím o odpověď už teď sem tlustější než ostatní a ještě přibrat moje matka má Nadváhu velkou a ta se cpe brambůrkama sladkostma no vším položila na stůl bonbóny a stalo se Co Mám Dělat Jestli Přiberu aspoň 2 Kila Tak mám NADVÁHU!! CO Mám Teď dělat poraďte prosím sem zoufalá

Nejlepší odpověď
Malvína

Mám dojem, že z jednoho balíčků bonbónů nepřibereš. Tedy pokud do sebe každý den nenaláduješ další a další. Pokud máš špatné svědomí, nejlepší je pohyb. Jdi si zaběhat, projeď se na kole či kolečkových bruslích, pomoz s kompletním úklidem domácnosti.. hlavně se hýbej! 🙂