nyjono

Jak je zajištěno opěradlo, aby se nezvrátilo po opření? Jak je horní betonový díl je se spodním spojený?

Na internetu je k vidění spousta takových podobných lavic,
Nikde nevidím, jak je zajištěna stabilní poloha zádové opěrky.
Dík za objasnění 🙂

Odpovědi
paul1

Pravděpodobně to bude přilepené.

zjentek

To není lavice k sezení, ale slouží pro foto na Pinterest. Nonsens, jako vše produkované pro nehmotný svět internetu čistě za účelem „finanční rošády“.
A když se přesto nějaký tupoun opře a dílo vyvrání, no bóže, tak se postaví znovu, podobné ztracené bednění stojí pajdu/kus… taky asi proto je za lavicí ten volný prostor.

Druhá věc – víšco ten materiál váží? Nebude tak snadné lavici „vybulit“… asi by ses musel zapřít taky pěkně nohama.(;

elkon

Podle mě je to jen dekorace. V reálu by se na tom nedalo pohodlně sedět, protože kde je kolmé opěradlo, nedá se pořádně opřít.

Mc Merkurion

… no, kdybys opravdu čuměl na net jako já, zjistil bys po vyhledáním googlem, že toto uspořádání je určeno „KE ZDI“ … jinak je to přilepený: https://4.bp.blog­spot.com/-8msnI-Qg2fk/W_NBe03­MPiI/AAAAAAAB­Q_U/l-t3IY1sfVoBvu3Yl4MlPvV4­wGJ1bT0NgCLcBGAs/s1600/i­deas%2Bpara%2Bre­ciclar%2Bbloqu­es%2Bde%2Bcemen­to%2Bde%2Bla%2Bcon­struccion%2B6­.jpg

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

nyjono

zjentek > podobného bednění od š. 20 – 40 cm mám pár kusů odnosíno, takže ano, vím, kolik váží.
A proto taky vím, že když se někdo, nebo 2 lidi opřou do cca š.25 cm, je vyvrácení velmi pravděpodobné.

zjentek

Jop…plus ty hranoly..