BEAES

Jak je to tu s Facebookem?

Když si ho tu potvrdím, tak vy, co ho máte potvrzený budete moct na můj a budeme přáteli, nebo jak to funguje? Vysvětlí mi to někdo? Děkuji B.
Doplňuji:
Tak že, neuvidí tam mí přátelé otázky, co tu píši, když to nepovolím?

Odpovědi
KdoSiOdJinud

nn, prateli nebudeme 🙂 ackoliv nic nebrani tomu si pratelstvi poslat, ucet na facebooku zde slouzi pouze jako prihlasovaci prostredek, jakmile je nekdo zaregistrovany na odpovedi.cz a propoji si portal s facebookem, staci – kdyz pak klikne na connect to facebook a automaticky je prihlasen, nemusi vyplnovat email a heslo 🙂

Miroslavst

když si ho potvrdíš a máš profilovou fotku na FB, tak se tady zobrazí, ale přátelé nebudeme.
Ani nevím kdo jsi, takže nelze vyhledat.
Pokud se chceš přátelit, musíš o sobě něco říct nebo vyhledat a pak navzájem to přátelství povolit. Ale to je služba FB ne odpovědí.
A jinak já jsem ještě nepovolil, aby se vše zobrazovalo na FB nástěnce-zdi.
Prostě jen propojit kvůli fotce.

BEAES

Aha, tak díky za info.

Miroslavst

ono se tě to zeptá jestli zobrazovat a ty dáš nepovolit nebo zakázat, takže nic neuvidí.