Jak je to se stahováním filmů ? Dnešní ulice mě zmátla.

Já žil v domění, že filmy se stahovat můžou, jen software se nesmí používat bez licence

Nejlepší odpověď
hanny 2

Normálně si stahuju filmy z www.ulozto.cz.
Doplňuji:
Přečti si Podmínky použití!

Další odpovědi
panenka

Pokud stahuješ film pro svou potřebu nic se ti nestane.Ale pokud budeš stahovat ve velkém a kámošům například tak už je to pirátství

Terryle

No, stahovat filmy pro vlastní potřebu můžeš, ALE nesmíš je nikde šířit. Takže to nikomu nedávat dál, nepřepalovat, nikam nenahrávat. A nepoužívat sítě, na nichž zároveň stahuješ a sdílíš…

kablik

Seš blbej jako Franta a Mirek, všiml sis?

anonym

na evropske urovni se pripravuje novela autorskeho zakona ktery by mel kopirovat do znacne miry dmca a tlaci ho hlavne francouzi, … podle vseho jej cesky pravni rad prevezme takze stahovani pro vlastni potrebu nebude legalni. Zatim je.

Pozor vsak na stahovani pres bittorrent, jeho silnou strankou je, ze umi casti stazenych dat sdilet ostatnim stahovacum, coz je technicky sice velmi chytre reseni, ale v pripade stahovani filmu to z vas dela pirata.