EKSOT123

Jak je to s placením nájemného u ptačích budek a se stavebním povolením u volných hnízd?

Na internetu je nedostatek informací k této problematice…

Odpovědi
Edison

O stavebních povoleních pojednává stavební zákon. Myslím, že by mělo stačit přečíst si preambuli. S nájmem to bude podobné.

Hufnágl

Poptej se tam. https://www.boh­nice.cz/kontak­t/

zjentek

Pokud má VLÁDA alespoň trochu zdravého rozumu, měli by tyto stavby a pronájmy dočasně pozastavit či zakázat v ohledu k zamořenosti ptačí chřipkou, která může KDYKOLI přemutovat a skočit z krmítka po člověku!

EKSOT123

K této otázce mě inspiroval starosta naší obce, který si jako dozorce nad finanční správou obce, kronikař a vzdělaný člověk uvědomil rozsáhlost problému. Nakonec jsme ale od výběru nájemného museli upustit, ptáci se začli dožadovat mzdy za protislužby…