pn65

Jak je možný, že v Brně jezdí taxikáři s SPZ A,M,J a S myšleno kraje a ti brněnští taxikáři se nebouří?

Nejlepší odpověď
miroslav.bk

Treba proto, ze maji rozum a vi, ze pokud dnes clovek koupi auto, zustavaji na nem puvodni RZ (SPZ)..

Další odpovědi
Mp2

Dneska je úplně jedno, jakou mají SPZku..
Už jen proto, že to neni podle krajů, pokud nemáš auto jako nové..

A pokud máš taxislužbu v nékolika méstech, tak proč by nemohly mít všechna auta například Sko… I když jezdí v Praze.
K tomu moc nerozumím té konkurenci mezi taxikáři..

Jedna taxislužba bere jen lidi na živnost…
Druhá bere jen zanéstnance a brigádniky (Vi3, Taxi GT apod)
Ale takiva konkurence je ve všech profesich… Nechapu tedy, že někteří si naschvál blokují auta až do prijezdu policie…
To bych mohl jet před pekárnu a blokovat pekaře, protože mám taky pekárnu, ale nikdo ode mě nic nechce.

Proč by se tedy méli bouřit taxikáři, pokud jsou placeni od hodiny…
Dnes jezdí třeba 15 taxikářů pro jednu taxislužbu.. Pokud někdo nema zakaznika, odjede si na stanovište v centru nebo u nádraží..
Kdyby dělal kazdy na sebe, tak ani zdaleka nebude mit tolik zakázek..

Taky taxislužvy maji mezi sebou kolikrat dohodnute stejne cenove tarify.
Kdo by se bouřil kvůli značce..

Kepler

Registrační značka už dávno není vázaná na místo trvalého pobytu. To je vše.

Arne1

Když jsem v ostravském autobazaru kupoval auto tak mělo „A“. Ale pak jsem jel do Běloruska a cestou v polsku mi průtrž mračen jednu cedulku urvala – takže už mám slušné „B“.