Avatar uživatele
Questman

Jak je možné získat 20ti korunový poukaz na nákup v prodejnách Penny Market?

Na ceduli nad pokladnou je napsáno pokud je před vámi více než 5 zákazníků a všechny pokladny nejsou obsazeny, dostanete poukázku na nákup v hodnotě 20ti kč a mě zajímá, jestli je možné ji dostat?
Nejlépe aby odpovídali přímo nějací zaměstnanci této prodejny nebo někdo s vlastní zkušeností :)

Jde mi o to, že já přeci nemám jak prodavači dokázat, že než jsem se dostal k pokladně tak přede mnou bylo více než 5 lidí, protože když o ni žádám tak už přede mnou přeci nikdo není :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? johana 56 před 3776 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Snad pomůže tato odpověď, kterou jsem obdržel od zákaznického centra společnosti Penny market, kdy jsem se dotazoval na tutéž otázku co vy. Mně bohužel na pokladně odbyla jen slovy, že ji nemá a že musím za vedením a proto jsem odeslal na zák. centrum dotaz-upozornění.
Děkujeme Vám za zaslání zprávy.

Vaši informaci bereme jako výzvu pro zkvalitňování péče o každého jednotlivého zákazníka a Vašeho upozornění si proto velice vážíme.

Pokladní Vám měla nabídnout žlutý žeton, který při další návštěvě vyměníte u vedení prodejny skutečně za poukázku. Vzhledem k interním předpisům, nemá pokladní poukázky, a proto Vám ji nemůže hned vydat. Zaměstnanci prodejny byli proškoleni na obsazování pokladen a postup při vydávání žetonů.

Za vzniklé nedostatky se Vám omlouváme a věříme, že při příští návštěvě Vás budeme moci obsloužit k Vaší plné spokojenosti.

Přeji pěkný den

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rocker

V Ikei dávají za 4 a více zákazníků před vámi u pokladny poukaz na kávu zdarma do jejích občerstvení.Asi 3× jsem to zkusil,schválně jsem se postavil do nejdelší fronty,pokladní mi na požádání poukaz bez problémů dala.Do Penáče taky chodíme,ale že tam mají tohle jsem si ještě nevšiml.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

dojdeš na informace,odcituješ jim tam tu ceduli,řekneš, kde jsi stál, a dostaneš poukázku v hodnotě 20kč
vlastní zkušenost z kauflandu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

tak to ste ešte nestáli vo fronte v anglickom obchode.
fronty u nás sú šuviks, pokladníčky sa aspoň snažia, v británii majú čas.

před 3775 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování